flaga_plflaga_ang
Referencje


"Dzięki Marcie pokonałem konkurencję. Z pomocą Marty nadal utrzymuję się wysoko w branży finansowej. Metafizyka chińska w moim przypadku działa."


Bartosz

"Z Martą szukałam mieszkania. To, w którym mieszkałam było porażkowe. Sporo pod górkę, nieudany związek, no i brak zadowolenia finansowego. Niektóre mieszkania odpadły z marszu, inne do wstępnego zaakceptowania, a wśród nich obecne. Mieszkam w nim 1,5 roku To co było niemożliwe do tej pory okazało się możliwe. Marta jeszcze raz dziękuję. Kasę mam, zaspokajam swoje potrzeby na bieżąco. Nowe perspektywy przede mną."


Anna

"Spotkaliśmy Martę w najtrudniejszym dla nas okresie życia - tragiczna śmierć zięcia, rzadka choroba nowotworowa Moniki, depresja córki. Potrzebowaliśmy zmienić otoczenie, wyprowadzić się z miejsca które w naszym mniemaniu było pasmem nieszczęść. Obejrzeliśmy ponad 50 domów a do tych najbardziej dla nas na \" tak\" zabieraliśmy ze sobą Martę, większość z nich była nie do przyjęcia, decyzją na miejscu albo zaraz po szczegółowej analizie - Marty. Po kilku miesiącach poszukiwań trafiliśmy na urocze miejsce i tam też zaprosiliśmy Martę, po analizie przekazała nam dobrą informacje że to jest nasze miejsce na ziemi.

Rozpoczęliśmy budowę domu, poznaliśmy wiele przyjaznych nam osób. Marta wyznaczyła strefy, dała plany i wytyczne co do ustawienia.

Mieszkamy pierwszy rok i jesteśmy teraz szczęśliwi, po chorobie nowotworowej nie ma prawie śladu, a w kwietniu zostaliśmy radosnymi dziadkami.
Dziękujemy Marto."


Tomek i Monika

"Dzięki Pani Marcie zatrudniłem nowych pracowników. Zwróciłem sie z prosbą o poradę co do osób w stosunku do których miałem pewne wątpliwości, a były to wysokie stanowiska menedżerskie. Pani Marta oceniła ich potencjał na podstawie ich dat urodzenia. Muszę przyznać, że analizy były trafne i dość dogłębne. Dwie osoby się nie nadawały. Jeszcze raz dziękuję. Polecam każdemu kto nie wie czy są to osoby właściwe. "


Elżbieta

"Dzięki Pani Marcie moja firma nadal funkcjonuje. Było bardzo źle. Pewne zmiany w budynku firmy oraz wykorzystanie strategicznych dat przywróciły pomyślne funkcjonowanie firmy. Gorąco polecam. Jeżeli ktoś nie wierzy, tak jak ja na początku, ale odważy się, powinien być zadowolony. Dziękuję.
"


Adam, właściciel firmy

"Dzień dobry, współpracę z Panią Martą polecam każdemu, kto czuje że potrzebuje wsparcia w poukładaniu wielu ważnych spraw w życiu zawodowym oraz prywatnym. Jasne, konkretne spojrzenie oraz wielkie wyczucie i wiedza sprawiły, że spojrzałam na wiele sytuacji na nowo, spokojniej i z większym optymizmem. Zrozumienie siebie, swoich bliskich działa jak lekarstwo. Polecam."


Kasia

"Pani Marta pomogła mi ustrzec się problemów prawnych w firmie. Od tego czasu korzystam gdy mam problem i nie wiem co robić.
"


Właściciel firmy

"Korzystam z usług doradztwa strategicznego na bieżąco. Współpraca z Panią Martą pomaga mi w realizacji celów firmy. Na bieżąco wiem, w którym kierunku powinienem i nie powinienem działać. "


Tomasz

"Pani Marta wykonała dla mnie ekspertyzę dużego salonu handlowego. Zalecone zmiany wymagały ingerencji w bryłę budynku. Nie chciałam ryzykować aż tak dużym nakładem, ale po jakimś czasie odważyłam się wprowadzić niektóre zmiany. Biznes ruszył. Opłacało się. Dziękuję Pani Marto. "


Katarzyna B.

"Dzięki Pani Marcie szybko wynajmuję mieszkania. "


Ireneusz P.

"Pani Marta wybrała dla mnie dzień otwarcia lokalu firmy, wyznaczyła stanowiska pracy moje i wszystkich pracowników i wskazała inne zmiany. Wszystkim pracuje się rewelacyjnie, mamy wielu klientów i z każdym dniem coraz więcej. Polecam."


Beata K.

"Przenieśliśmy się do nowego biura w prestiżowej lokalizacji, ale atmosfera między nami a klientami była napięta i nerwowa co do tej pory się nie zdarzało.
Po analizie Feng Shui wykonanej przez Panią Martę przearanżowaliśmy wnętrze łącznie ze zmianą klatki schodowej oraz zaktywizowaliśmy sektory i.....
zadziałało od razu.
Każde z nas siedzi w przeznaczonym dla siebie sektorze i pracuje nam się wyjątkowo sprawnie i twórczo.

Dziękujemy"


Daria i Piotr

"Pani Marta zrobiła dla mnie analizę biura, ponieważ w nowym miejscu firma nie funkcjonowała tak jak zamierzałem. Zmiana układu drzwi wejściowych i postawienie wody popchnęły biznes. Jeżeli komuś nie idzie w firmie tak jak chce to polecam Panią Martę. Pomoże to zmienić na korzyść.
"


Piotr

"Pani Marta wykonała dla nas analizę lokalu firmy. Małe zmiany, a dużo zmieniły. Klienci zaczęli się mnożyć jak grzyby po deszczu. Dziękuję i polecam."


Architekt

"Miałam problemy z mężem, synem, pracą, pieniędzmi. Pani Marta zrobiła dla mnie ekspertyzę feng shui. Okazało się, że mój dom jest dla mnie bardzo niekorzystny. Dowiedziałam się dlaczego jest tak, że nie układa mi się w życiu, szczególnie od jakiegoś czasu. Pani Marta zrobiłą analizę, dzięki której zrozumiałam dlaczego jest tak jak jest. Dała też zalecenia. Niestety nie wszytskie udało mi się wprowadzić z różnych powodów. Niemniej po wprowadzeniu niektórych, a szczególnie aktywacji sektorów, moje życie uległo zauważalnej poprawie. Bardzo dziękuję. Beata "


Beata K.

"Byłem zadowolony z mojego biznesu. Kręciło się nieźle. Raz więcej ludzi, raz mniej, ale ogólnie bardzo dobrze. Marta powiedziała, że może być lepiej. Stwierdziłem spróbuję. Nie żałuję. Rzeczywiście od czasu wprowadzenia zmian wskazanych przez Martę, do restauracji przychodzi więcej ludzi. Co ciekawe ludzie siedzą dłużej i więcej zamawiają. To mnie zastanawia. Biznes lepiej się kręci. Nigdy w to nie wierzyłem, a jednak działa. Ciekawe i warte spróbowania.
"


Właściciel restauracji

"3 lata nie mogłam sprzedać mieszkania. Po zatosowaniu zaleceń Pani Marty spredałam je w ciągu 3 tygodni."


Kinga

"Pani Marto dziękuję za ekspertyze. Pozytywne efekty przeszły moje oczekiwania. Bardzo dziękuję i polecam Pani usługi feng shui i Bazi"


Marta

"Marta dziękuję Ci za Twoje zaangażowanie i profesjonalizm. Po wysłuchaniu drugiej osoby podchodzisz z pasja do tego co robisz i czuje się Twoją chęć wprowadzenia flow do domu i do życia innych osób. Dziękuję za Twoje analizy i rozmowy, które poruszyły zmiany w pozytywnym kierunku. Została przywrócona energia w mieszkaniu i w życiu :)"


Joanna

"Napiszę tak: Zadziało się po ekspertyzie. Zmieniłąm pracę, zarabiam więcej, nowe okoliczności się pojawiły. Dziękuję"


Ewa P.

"Zaczęło się od zwykłego spotkania dotycząego mojego starego biura. Pani Marta miała wiele zastrzeżeń odnośnie tego miejsca. Działo się tak jak oceniła. Potem było BaZi i byłęm zaskoczony trafnością i sugestiami. Wprowadziłem i zmiany nastąpiły. Potem szukałem nowego lokalu. Pani Marta odrzuciłą propozycje. Obecny lokal został zaakceptowany. Zrobiliśmy remont, zaczęliśmy pracę i z każdym dniem liczba klientów się zwiększa. Dziękuję.
"


Właściciel firmy

"Polecam usługi Pani Marty w zakresie feng shui domów. Zastosowanie wytycznych dotyczących np. właściwego ustawienia mebli zgodnie z indywidualnym kierunkiem każdego z mieszkańców, jakkolwiek na pierwszy rzut oka nie wyglądały rewolucyjnie, diametralnie zmieniło energię mieszkania. Wprowadzone zmiany automatycznie poprawiły jakość naszego życia w kazdej ze sfer, które wymagały uzdrowienia. Bez wątpliwości mogę polecić, i każdorazowo polecam, pracę z Panią Martą. Po prostu jest dobra w tym co robi. Profesjonalistka."


Kamila

"Profesjonalność, wiedza,spełnienie moich potrzeb i najważniesze, że zadziałało. W pracy stosunki bardzo dobre, z szefem kontakt zdecydowanie się poprawił, facet się znalazł. Wysypiam się i mam energię z rana! W wszystko dzięki feng shui i Pani Marcie. "


Karolina P.

"Marta bardzo dziękuje za doskonała analizę BaZi, która dla mnie przygotowalas. Nareszcie wszystkie części układanki jaką jest osobowość i cechy osobiste znalazły sie na swoim miejscu. Dzięki BaZi zrozumiałem mechanizm swoich dotychczasowych wyborów życiowych a przyszłości mogę podejmować bardziej trafne decyzje osobiste i zawodowe. Oprócz szybszego osiągania założonych celów i sukcesów, dodatkowym \"bonusem\" jest lepsza jakość życia osobistego. Dziękuje rownież za wskazówki Feng Shui -> Po przestawieniu łóżka córka lepiej sie uczy i wstaje wypoczęta. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuje! "


Marcin K.

"\"Marta, pragnę podziękować Ci pięknie za wnikliwą analizę BaZi, która rzuca nam nowe światło na nas samych, przypomina lub odkrywa przed nami nasze cechy charakteru i nasze predyspozycje m.in. zawodowe. Dużo myślałam po jej przeczytaniu o sobie samej, o swoich osiągnięciach zawodowych ale również o porażkach. Łatwiej było je zrozumieć z tą wiedzą.Absolutnie się z tym zgadzam.Polecam każdemu, ponieważ wiele swoich cech nie znamy lub widzimy je w innym subiektywnym wymiarze a tego typu ekspertyza, przypomina (lub oznajmia) nam jacy jesteśmy w relacjach z innymi, co dla nas ważne i jakie wady i zdolności posiadamy. To dla mnie duża wiedza i światło na dalszą drogę w każdym aspekcie życia.Jeszcze jest czas i wielka chęć na zmiany. Dziękuję Marta i polecam każdemu\".
"


Edyta W.

"Marta bardzo mi pomoglas! W dwóch dla mnie bardzo ważnych rzeczach! Jednej osobistej, drugiej zawodowej. W ciagu dwóch tygodni od przestawienia mebli i ustawienia wody pojawił sie ktos, kto wniosł bardzo dużo pozytywnej energii w moje prywatne życie. Na jak długo nie wiem , dzisiaj dla mnie bezcennej. Zawodowo znalazły sie rozwiazania ktore zaczynaja procentowac!"


Beata D.

"Feng shui interesuje mnie od dawna, pracując we wnętrzach jako architekt, czuje intuicyjnie przepływ energii w każdym domu czy mieszkaniu. Pani Marta Pieńkowska przekonała mnie w zupełności do tematu, kiedy swoją fachową wiedzą i analizą eksperta \"zbadała\" teren mieszkania dla mnie i dla moich klientów. Miałam okazje obserwować pracę Pani Marty i jestem pod dużym wrażeniem jej osobowości. Efekty działania Feng shui po zmianach wprowadzonych po analizie są niesamowite, mam wrażenie, że narzędzie jakim dysponuje i przede wszystkim jej dogłębna wiedza, sprawiają że naturalny rytm danego człowieka zostaje przywrócony na właściwe tory, bliżej ziemi i w harmonii ze światem, zgodnie z prawami natury, które mają na nas wpływ. Z ciekawością i fascynacją coraz częściej współpracuje przy tworzeniu projektów z ekspertyzami feng shui. Gorąco polecam usługi Pani Marty:))
"


Magda Borowiak Wróblewska/ architekt wnętrz

"Od kilku lat zmagałam się ze sprzedażą mieszkania. Nic się nie działo, nie było prawie żadnych zainteresowanych obejrzeniem nie wspominając o zakupie, pomimo ogłoszeń umieszczanych na wielu portalach i podejmowanej współpracy z agencjami. Na początek Pani Marta powiedziała, że przy pomocy Feng Shui nie „ustawia” się sprzedaży mieszkania, czym dosyć się zmartwiłam. Ale wspólna analiza sytuacji i celu (jakim dla mnie była ta sprzedaż) i ich przeformułowanie na język Feng Shui, sprawiło, że otrzymałam od Pani Marty szereg wskazań. W konsekwencji ekspertyza Feng Shui i bardzo dokładne zastosowanie wszystkich wskazówek (niektóre były nieco uciążliwe a inne wydawały się dziwne) spowodowało, że po trzech miesiącach były dwie rodziny które chciały kupić mieszkanie, i w efekcie „licytowały” jego cenę.
Poza tym analiza BaZi dała mi kilka istotnych wskazówek odnośnie mojego związku i pracy, co pozwoliło mi na doprecyzowanie kierunku dalszego kształcenia.
Teraz szukam nowego mieszkania – oczywiście korzystam ze wskazówek Pani Marty. Jego aranżacja również będzie się opierała na zaleceniach Feng Shui.
"


Grażyna

"Poprosiłam Martę o BaZi dla mojego dziecka. Chciałabym wychować szczęśliwego i mądrego człowieka. Analiza BaZi daje mi wyraźne wskazówki w jakim kierunku powinnam rozwijać zainteresowania mojego maleństwa, przed czym starać się je ustrzec, jakie cechy pielęgnować, czego się wystrzegać...Polecam szczerze wszystkim rodzicom taką analizę potencjału, możliwości, predyspozycji i cech osobowości dziecka "


Barbara

"Tak się ułożyło, że pare lat temu postanowiłam zostawić całe swoje dotychczasowe zawodowe zycie, związane z budowaniem kariery w korporacji i pójść zupełnie nie znaną drogą we własnym biznesie. Minęły cztery trudne lata, po drodze było wiele wątpliwości i wiele razy widziałam przysłowiową ścianę. Instynkt prowadził mnie w pewnym kierunku, ale ja wciąż nie byłam pewna czy to dobra decyzja. Spotkanie z p. Martą było pewnego rodzaju odkryciem i wyjaśniło mi wiele kwestii. Nie zdawałam sobie sprawy, że własny biznes jest dla mnie jedyna słuszną drogą. Wzmocniłam się w mojej decyzji i przy okazji otrzymałam wskazówki w jakim iść kierunku. Pewne szanse już się pojawiły:)) Jestem dobrej myśli.
Gorąco polecam spotkanie z p.Martą
"


Lidia

"Dzięki ekspertyzie Feng Shui, którą wykonała dla nas Pani Marta Pieńkowska, nasze dziecko zaczęło przesypiać całe noce! Zamiana miejsca do spania przyniosła natychmiastowy rezultat. Właściwe ustawienie naszej sypialni dla nas również okazało się niezwykle korzystne. Pani Marta wykonała dla nas również BaZi po tym jak odczuliśmy pozytywne skutki respekyując zalecenia ekspertyzy Feng Shui. Dzięki wnikliwej analizie poszerzyliśmy oboje wiedzę o wrodzonym potencjale, predyspozycjach, talentach. Jesteśmy zadowoleni i szczęśliwi.
Gorąco polecamy wiedzę i profesjonalizm Pani Marty,

Karolina i Wojtek Brzezińscy "


Karolina i Wojtek Brzezińscy

"Pani Marto. Partner rzeczywiście się pojawił po tygodniu od wprowadzenia zaleceń. To on mnie znalazł:) Zadziałało! Dziękuję. "


Kinga

"Pani Marta wykonała dla mnie zarówno ekspertyzę feng shui jak i analizę BaZi i... zamieniła moje życie w cudowną podróż, która trwa do tej pory. Po wprowadzeniu wszystkich zaleceń feng shui moje życie nabrało niesamowitego tempa. Tak jak było w raporcie zaczęłam odczuwać szczęście w życiu osobistym i zawodowym, ponadto założyłam swoją działalność i pozytywne efekty były zaraz widoczne. Analiza BaZi również mi w tym pomogła. Okazało się, że obecna wtedy moja praca nie jest dla mnie najlepsza i jeżeli chciałabym mieć zadowolenie z wykonywanej pracy jak również odnosić sukcesy, to powinnam się zupełnie czym innym zająć. Moje wrodzone cechy charakteru (o których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy)dają mi inne możliwości, których nie powinnam się obawiać. Zaryzykowałam i nie żałuję. Pani Marto bardzo dziękuję i gorąco polecam Pani usługi. "


Ewa

"Pani Marta wykonała dla mnie analizę BaZi. Pomogła mi ona rozwiać wiele wątpliwości związanych z moją osobowością i charakterem. Analiza ta upewniła mnie również, że plany mojej kariery, które powstawały od pewnego czasu są słuszne i mają ogromne możliwości realizacji. Mogę nawet powiedzieć, że jest dla mnie wsparciem w chwilach, gdy zaczynam w siebie wątpić... :) Agnieszka"


Agnieszka Kukowska

Dodaj referencję

Imię i nazwisko/nazwa:
Referencja: